Kuna raha küsitakse sugulastelt ja semudelt, siis tavaliselt ei nõuta standardset eeltarkvara ega ka finantstšekke. Siiski tundub õige hankida finantsteave paberile, et aidata hoida dilemma või võitlust.

laenu võtmine

C-vitamiin aitab saada ka inimeses kodukapitalilaen teejuhiks, sealhulgas jagades sellega, et see on pigem parendus kui kingitus.

Tagatis

Tagatis on üks väärtusvaldkond, mis tahes konkreetne tagatis edenemise tagamiseks. Kui teil ei õnnestu ühtegi edasiminekut tasuda, võib laenuandja koguda mis tahes väärtuse ja müüa need kahjumi tagasimaksmiseks. Õigluse tagamine võib suurendada teie tõenäosust kvalifitseeruda, näiteks edusammude või kaardiga. Seadistage palun madala krediidiskooriga. See aitab teil saada madalamat hinda.

On mitmeid erinevaid lahendusi, mida nad saavad väärtuse tõttu kasutada. Kõige populaarsem võib olla nii ala kui ka ratas, kuid muud tüüpi väärtused on eksklusiivsed investeeringud (sest futuurid ja ühine sissetulek) ja alustavad võimsat elukohta, näiteks ettevõtteid ja alustavad tehnoloogiat. Eksklusiivse edenemise osas võite nõuda ka deposiidipangakontot omakapitalina.

Väärtuses osalemine täiustuse tagamiseks on kasulik paljudele teist, kuid see on sunnitud nägema tõuse ja mõõnasid, mis varem kedagi otsisid. CNBC Decide on keskendub paremini parimale krediidiväärtuse generaatorile, õigluse tagamiseks kasutatakse summa uusi astmeid ning omakapitali taotlemise plusse ja miinuseid pärast edasiliikumist.

Tahad

Iga kord, kui inimene laenab pangast raha, tunnistavad need inimesed sageli uudishimu laenatud rahasumma suhtes. Pangal on mõttekas kindlustada võimalus, et nad loobuvad laenudest, võrreldes nii selle võtmisega kui ka millegi muuga seotud laenudega. Intressid on tavaliselt suuremad, kui laenuvõtjat nimetatakse suureks panuseks, sealhulgas juhul, kui tal on halb krediidiskoor.

Inimestega seotud vaheajad ei vaja pidevalt võrreldavat formaalsust nagu selline sissemakse kasutamine, sellegipoolest saab siiski harjunud looma korralduse, mille vahendid on peaaegu kogu korralduse kõrval, näiteks etteantud umbes määr. See võib aidata tasuda probleeme või võib-olla stressi, mis võivad tekkida pikaajaliselt. Samuti võib see muuta asju lihtsamaks, et saada naise tehingustrateegia järgi isikut.

Intressimäärad nõuavad, et nendega seotud laenud jääksid tähele ja sisaldaksid teema liikumist, kuigi seadused sõltuvad stsenaariumist. Näiteks kui inimene teenib vähemalt 10 000 dollarit toetust, mida tal on vaadata (või on ta sageli partner), peab LLC registreerima oma teenitud vajaduse summa, et maksuklõpsuga edasi liikuda.

Peate mõistma keerukust, sest kui soovite pereliikmetele ja vendadele algatada, laenata või ehk raha anda. Hea väike raha kannab edasi ja teda peetakse jõuga seotud pakkujaks, kui selle eest õigel ajal ei maksta, nii et standardkorraldus võimaldab jõuvõitlusest eemale hoida ja hiljem rahutuid lähedasi emakeseks alustada.

Tagasimaksmine

Kuigi pere laenud suurendatakse tavaliste finantstoodetega võrreldes paindlikult, tuleks need siiski tagasi maksta allapoole päevakorda. Laenuvõtjad peaksid otsima oma võimet teha lihtsalt osamakseid ja võtma arvesse võimalikke muutusi keerulises olukorras, näiteks karjääri kaotus või lahkuminek. Üksikasjalik täiustamise seadistus võimaldab segadustest eemale hoida ja alustada vooluhäireid, kui soovite ühendust võtta ja raha teenida.

Hea tase on kasutada seda tüüpi lepingut, näiteks vekslit, mis sisaldab lisaks olulistele krediiditähtaegadele. See on tõesti lihtsam, kui võrrelda uue käepigistuse või võib-olla ütlustega, ning väldib ka olukordi, kus edasiliikumise sõnavaras juhtuvad. Eelistatavalt peaks kaart sisaldama seotud sündmuste nimesid ja algusaadresse, laenatud sularaha ja ettevalmistusi. Lisaks on soovitatav väljastada otsustatud tasu olenemata sellest, kas see on asjakohane.

Laenuvõtjad peavad sisenema finantseerimisasutustesse ettevõtte kulude jaotusega, mis näeb ette, et nad saavad võla katteks õigeaegselt pakkuda. See võib kinnitada ideed, et nad olid pigem legitiimsed kui palusid head võimatut. See võib lisaks soovitada, et pangaasutused oleksid suutelisemad käsitsi tõuke andma. Lisaks on laenuvõtjatel kindlasti võimalik pakkuda hilinenud vahendustasu stsenaariumi korral, mis hõlmab mitteküsimist. See näitab kõige tõhusamat viisi maksete loomisel.

Maksud

Mis puutub perekonnasisese krediidi maksustamisse, siis võivad asjad muutuda keeruliseks. Näiteks kui keegi teeb laenu ajal kellelegi tähtajalise ettemakse intressimääraga, mis on seotud riikliku käibe piires, lisab uus IRS-i erinevaid maiuspalasid, mis on kaasa antud, peagi eelseisvate kulutuste olulisuse tänapäevani (koos asjakohaste föderaalringlusega nagu soodushinnaga voog). Kui voog on üsna märkimisväärne, võib see üksikisikule kaasa tuua suurema kingituse.

Vastupidiselt, kui te ei juhi uut võlgnikku, et kõigilt uus soov tuleneb või ei nõua nulli, võivad intressimäärad teie raha rõõmustada, kuna hiljuti teenitud sissetulek – üldiselt tuntud kui omistatud soov. See on eriti täpne, kui raha väärtus ümardatakse kümme 000 dollarit.

Nendel põhjustel oli üldiselt palju parem sõlmida standardne ettemakse leping, mis sisaldab krediidisõna konkreetset tähendust, ja kogu amortisatsiooni ettevalmistamine. See tagab, et järgite sisemiste tuluteenuste seadusi, et peatada ootamatud ja üldiselt negatiivsed maksutulemused. Rahamaakler võib aidata luua kapitalidisaini, mis on mõnikord olnud teadlik ja mis on kasulik teile ja selle pereliikmetele. Kui lähedastel ei ole väga head majanduslikku seisu, saate isegi tavalise kodufinantseerimislaenu sõlmida, et nad saaksid talle raha luua, et vältida uusi maksuprobleeme.